Допоможіть
підліткам
потрапити
на документу 15!
з Маріуполя
Платформа ТЮ! це колектив художників з окупованого Маріуполя на сході України. Останнім їхнім проектом перед вторгненням Росії в Україну був арт-кластер Ось для ЛГБТІК* та різних творчих підлітків, де вони рік вивчали креативні індустрії. Коли почалася війна, учасниці_ки ТЮ! продовжили допомагати підліткам із арт кластера.

З 26 по 30 липня ТЮ! візьмуть участь у документі із програмою CITIZENSHIP UKRAINE. Разом з міжнародною спільнотою, громадськістю Касселя та європейцями вони хочуть обміркувати причини агресивної війни, яку розв'язала Російська Федерація, про свободу, деколоніальність та небезпеку від втрати пам'яті про минуле. Детальна програма тут: https://www.zku-berlin.org/timeline/citizenship-ukraine/.
Четверо підлітків із арт кластера ТЮ! змогли вибратися з окупованого Маріуполя і зараз перебувають в Німеччині. Вони хочуть приїхати на документу разом із Платформою ТЮ!
Ліза та Юля трохи розмовляють німецькою. Вони братимуть участь у дискусіях та асистуватимуть на воркшопах. Артем та Данило – починаючі режисери. Вони документуватимуть воркшопи. Усі ці підлітки провели якийсь час у блокадному Маріуполі. Їхні історії мають бути почуті!

Фінансування, яке надають ZK\U та документа є недостатнім, аби покрити витрати на житло для Лізи, Юлі, Артема та Данила, тому ТЮ! та арткластер Ось звернулися до нас за допомогою зі збором коштів для покриття цих витрат. Вартість житла за 5 ночей наразі становить приблизно 1300 євро, оскільки ціни в Касселі значно зросли на час виставки. Ми просимо Вас допомогти нам привезти підлітків на документу!
Як допомогти?
Ви можете зробити переказ безпосередньо на наш банківський рахунок із позначкою “TU Mariupol”.

Отримувач: Dekabristen e.V.
Банк: DKB
IBAN: DE20 1203 0000 1020 1685 61
BIC: BYLADEM1001

Ви також можете надіслати гроші нам на PayPal vorstand@dekabristen.org, після чого вони потраплять на вищевказаний рахунок.