1 зустріч: Знайомство, збір матеріалу
На першій зустрічі учасники_ці знайомилися один з одним. Кожен розповів чомусь захотів взяти участь у проєкті, з чим у нього асоціюється район, яким було перше враження у тих, хто тут не проживає, що знають про зін-культуру.
Далі куратор представив цікаві формати, які можна використовувати у зіні: вербатім, ментальна карта району, соц.опитування тощо, після чого учасники вибрали ті, які використовуватимуть. Звернулися до бібліотечного фонду зінів та особистих колекцій деяких учасників, щоб краще познайомитись із цим форматом, перейняти ідеї. Також склали список питань для соц.опитування мешканців та вирушили на прогулянку для збору матеріалу (фото, відео, звуків).
2 зустріч: Арт-практики, обробка матеріалу
На другій зустрічі учасники вигадували конструкцію зіна та зробили його формакет. Відібрали та розмістили весь зібраний матеріал на сторінках, вигадали, як складатиметься мапа у форматі А3. Надалі учасниця, яка робила верстку, користувалася ним як прикладом. Учасники взяли інтерв'ю у місцевих мешканок та представили його у форматі вербатим: залишивши дослівно все, що було сказано. Потім обговорювали яким може бути маскот району, звернувшись до контурів його кордонів, а також до соц.опитування місцевих жителів. Більшість побачила в контурах птаха, так народилася качечка Кіра, з ім'ям, співзвучним Кіровському району. Одна із учасниць намалювала її.
3 зустріч: Складання зіна, підготовка до презентації
Після верстки та друку зіна учасники збирали його вручну: обрізали сторінки, складали мапи, збирали на скобу. Готували матеріали для майданчика з ручного друку: обрали ілюстрацію та зробили трафарет. Змонтували аудіо-інсталяцію зі звуками району з кафе, залізничної станції, вулиць, трамвая, розмов людей на ринку.