Молодь для молоді
Біла Церква, Київська область, Україна
Як створити аудіопрогулянку містом?
“Молодь для молоді” – аудіопрогулянка-путівник по найбільш незвичайних молодіжних місцях в центральному районі Білої Церкви.
#аудиопрогулка, #гид_по_городу, #арт_практики
як це було
Після консультації зі знайомими урбаністами, представниця ініціативної групи Всеукраїнської асоціації молодіжного співробітництва “Альтернатива-В” Лілія Степченко розпочала роботу над своїм міським проектом. Менторкою стала Марія Борисова: її проект "Зникла подруга" став для учасників команди натхненням, щоб створити щось схоже в своєму місті, розповісти про найцікавіші молодіжні місця Білої Церкви, досліджувати місто та його історію.

На етапі підготовки команда склала список цікавих та незвичайних локацій центральної частини міста – через опитування молодих людей, знайомство із власниками закладів, спілкування з місцевим істориком. Серед цих місць були такі локації: Кавабар "Сховище", Monochrome Coffee, творчий простір "Добро", Молодіжний Центр міста Біла Церква, магазин здорового харчування Кав'ярня-пекарня "Штрудель", Театр Палас та БункерМуз.

Під час роботи над проектом учасники проекту складають і тестують маршрут, узгоджують тексти для кожної точки і записують діалоги разом з менторкою.
результати
Керівниця проекту Лілія Степченко: “Ми дуже задоволені процесом, бо сама прогулянка лише почала працювати, і ми з нетерпінням чекаємо на результати – відкриттю прогулянки поки завадили погодні умови. Через цей проект ми подивилися на власне місто під іншим кутом, стали ще більше цінувати його. Зрозуміли, що для молоді є місцями унікальні, подекуди дуже круті можливості для дозвілля, про які знають не так багато мешканців. Саме почуття, що працюєш над чимось потрібним для інших, розпалює ще більшу цікавість розвивати цей проект. Хотілося б додати нові локації чи зробити схожі прогулянки в інших частинах міста!

Найскладнішим було те, що наша команда не працювала з таким форматом раніше, і ми не мали жодного уявлення, з чого починати. Також було непросто підключити всю команду до проекту, тому що не всі живуть в одному місті, і не всі мали сертифікати про вакцинацію, щоб приїхати в студію звукозапису на запис діалогів. Вже після створення матеріалів ми зрозуміли, що запис потрібно було проводити всіх трьох голосів разом, а не окремо, бо актори не відчували одне одного і читали у різному темпі, з різними емоціями.”
контакти
библиотека